KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14088279
nr 1408 8279
Viola Larsson-Allvar
(1918-2004), Sverige
Oljemålning, "Frukter och blad". Signerad a tergo, 1995. Olja på duk, 55x45 cm, yttermått inklusive ram: 57x48 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 juli 2021
kl 18:36:07
350 kr
Viola Larsson-Allvar
Läs mer om Viola Larsson-Allvar